Atribuită Cumpărare directă

Execuție lucrări la obiectivul Reparatii învelitoare spălătorie Grădinița nr.4 cu program prelungit , str. Libertății nr. 13 A, municipiul Adjud, jud. Vrancea. - lucrări învelitoare din tabla 76 mp, sarpanta din lemn, streasina, jgheaburi, strat termoizolant, ignifugare.

Număr anunț
DA27315514
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Furnizor / câștigător
LUXTRANS SRL (CUI 14336419)
Cod CPV
45261910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.136 RON
Valoare atribuită
20.136 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.136 RON

din 20.136 RON estimat