Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi Arctic AD54240M30W, Static, 223 L, Eco Fuzzy, Eco LED, Garden fresh, Usi reversibile, H 146.5 cm, Clasa A+, Alb Informatii Brand: Arctic Garantie: 24 luni Tipologie Tip aparat: Frigider cu 2 usi Incorporabil: Nu Specificatii generale Clasa energetica: A+ Tehnologie racire: Statica Volum total: 223 Volum total: 151 - 250 L Volum frigider: 177 Volum congelator: 46 Functii speciale: Eco fuzzy Compartiment frigider Cutie fructe / legume: Garden Fresh Rafturi pe usa: Da Compartiment sticle pe usa: Da Suport oua: Da Compartiment congelator Capacitate de congelare (Kg/24h): 4 Numar total compartimente: 1 Detalii tehnice Consum energetic (kW/an): 226 Autonomie fara curent (ore): 16 Nivel de zgomot (dB): 38 Alte caracteristici: Materiale neinflamabile Certificare TUV Culoare: Alb Functionalitate Control: Termostat ajustabil Iluminare interioara: Eco LED Usi reversibile: Da Dimensiuni Latime: 54 cm Adancime: 57.4 cm Inaltime: 146.5 cm Greutate neta: 44 kg
- Număr anunț
- DA27354210
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI 24402609)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.941 RON
- Valoare atribuită
- 1.941 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.