Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supravegehere a lucrarilor prin diriginti de santier pentru obiectivul Lucrari de schimbare destinatie mansarda prin compartimentare si amenajare incaperi Gradinita cu Program Normal „Dumbrava Minunata”, Comuna Dumbraveni, Judetul Suceava

Număr anunț
DA27353248
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
FABER CONSTRUCT SRL (CUI 12975513)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare atribuită
8.403 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403 RON

din 8.403 RON estimat