Atribuită Cumpărare directă

E416H D86 FILTRU ULEI - HENGST FILTER - 10 x 61.68 E416KP D36 FILTRU COMBUSTIBIL - HENGST FILTER - 6 x 59.00 H7062WK30 FILTRU COMBUSTIBIL - HENGST FILTER - 8 x 90.08

Număr anunț
DA27400358
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.691 RON
Valoare atribuită
1.691 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691 RON

din 1.691 RON estimat