Atribuită
Cumpărare directă
1) ROLA SKF- (Rola Intinzator curea transmisie) - 1 x 45 lei 2) CILINDRU FRANA - DELPHI - ( Cilindru Receptor Frana Spate) - 2 x 32 lei 3) CUREA TRANSMISIE CU CANELURI DAYCO - ( Curea Transmisie) - 1 x 32 lei Pentru autovehiculul Marca Nissan Cabstar B 46 SYZ
- Număr anunț
- DA27330109
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141 RON
- Valoare atribuită
- 141 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.