Atribuită Cumpărare directă

1) BASCULA STANGA CU PIVOT DUSTER - O.E. - (Bascula fata) - 1 x 136 lei 2) BASCULA DREAPTA CU PIVOT DUSTER - O.E.- (Bascula fata) - 1 x 136 lei 3) BIELETA ANTIRULIU FATA/SPATE DUSTER - O.E.- ( Bielete Antiruliu) - 2 x 72 lei 4) BIELETA DIRECTIE STG/DR DUSTER - O.E.- ( Bielete Directie) - 2 x 109 lei 5) CAP DE BARA STANGA DUSTER- (Capete bara stanga) - 1 x 52 lei 6) CAP DE BARA DREAPTA DUSTER- (Capete bara drepata) - 1 x 52 lei 7) AMORTIZOR FATA DUSTER STG/DR O.E.- (Amortizor fata) - 2 x125 lei 8) SET FLANSA SI RULMENT LOGAN/DUSTER O.E.- ( flansa amortizor cu rulment) - 2 x 64 lei

Număr anunț
DA27352104
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116 RON
Valoare atribuită
1.116 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116 RON

din 1.116 RON estimat