Atribuită
Cumpărare directă
Iveco Daily; s.s. - ZCFC4081005659099; an fabr - 2007. KIT AMBREIAJ 235MM - O.E. - 1 x 584.09=584.00 RULMENT PRESIUNE AMBREIAJ - INCLUS IN KIT AMBREIAJ!!! - 1x 0.00 SET POMPA SI CILINDRU AMBREIAJ - O.E. - 1 x 309.06=309.06 VW Transporter; s.s. - WV2ZZZ7HZ8H004103; an fabr - 2008. CUREA TRANSMISIE CU CANELURI - DAYCO - 1 x 37.35=37.35 INTINZATOR CUREA TRANSMISIE - ROTTLER - 1 x 64.06=64.06 AMORTIZOR FATA STG/DR - SACHS - 1 x 251.81=251.81 AMORTIZOR FATA STG/DR - SACHS - 1 x 251.81=251.81 FLANSA AMORTIZOR - SACHS - 2 x 41.41=82.82 RULMENT FLANSA AMORTIZOR - SACHS - 2 x 42.52=85.04 PIVOT INF STG/DR - DELPHI - NU SE PRODUCE PE SACHS!!!, - 2 x 37.22=74.44 BIELETA ANTIRULIU FATA ST./DR. - DELPHI - NU SE PRODUCE PE SACHS!!! - 2 x 33.03=66.06 BUCSA BARA STABILIZATOARE - LEMFOERDER - NU SE PRODUCE PE SACHS!!! - 2 x 18.39=36.78 Nota:In cazul in care produsele solicitate nu corespund datelor tehnice solicitate, furnizorul va accepta returul si inlocuirea acestora, inclusiv veti suporta costurile aferente returului si inlocuirii acestora.
- Număr anunț
- DA27335036
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.843 RON
- Valoare atribuită
- 1.843 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.