Atribuită
Cumpărare directă
Kit semnatura electronica care include token. Valabilitate semnatura electronica - 1 an. Se va transmite autoritatii contractante codul PUK al dispozitivului token. Certificat digital calificat emis in ierarhie publica valabil minim 12 luni de la emitere: Asigura autentificarea unica a semnatarului si integritatea documentelor semnate; Emis conform Regulamentului eIDAS (910/2014 al Parlam EU si al Consiliului din 23.07.2014) si legislatiei nationale aplicabile, pe dispozitive criptografice securizate de tip token de un furnizor de servicii de certificare acreditat de M.C.S.I. Permite titularului semnarea electronica extinsa a documentelor, precum si autentificarea sa si includerea in certificat a functiei titularului si denumirii Autoritatii contractante Se va instala pe tokenul detinut de titular si va putea fi folosit si fara ca echipamentul sa fie conectat la internet. Include: Aplicatie soft ptr semnarea documentelor electronice, fiserele rezultate vor fi cu extensia pdf, p7s sau p7m; Semneaza orice tip de document electronic; Poate fi folosita pentru verificarea oricaror documente semnate electronic. Include asistenta tehnica pe durata valabilitatii certificatului, suport tehnic minim in intervalul orar 08.00 – 17.00. Identificarea beneficiarilor se va face prin delegatul emitentului la sediul Autoritatii contractante, exclus prin modalitati video online, sau deplasarea beneficiarului la agentii desemnati de emitent.
- Număr anunț
- DA27409772
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.