Atribuită Cumpărare directă

CURATAT TAPITERIE AUTOUTILITARA FORD RANGER - 210,08 lei x 3 ori / 12 luni - 630,24 CURATAT INTERIOR / EXTERIOR AUTOUTILITARA FORD RANGER - 50,42 lei x 4 / luna x 12 luni - 2420,16 SPALAT MOTOR AUTOUTILITARA FORD RANGER - 15.13 lei x 3 ori/ 12 luni

Număr anunț
DA27408343
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
98310000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.096 RON
Valoare atribuită
3.096 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.096 RON

din 3.096 RON estimat