Atribuită Cumpărare directă

Verificare plute de salvare - 2 buc. , capacitate 10 persoane, din dotarea navei R/M Galati 3.

Număr anunț
DA27315310
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY SRL (CUI 6324227)
Cod CPV
71631420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.516 RON
Valoare atribuită
7.516 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.516 RON

din 7.516 RON estimat