Atribuită Cumpărare directă

Verificare pluta de salvare - 1 buc., capacitate 8 persoane, tip RDF Surviva Mk IV TO, seria:5085810203130, din dotarea navei R/M FARUL.

Număr anunț
DA27463320
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY SRL (CUI 6324227)
Cod CPV
71631420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.254 RON
Valoare atribuită
3.254 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.254 RON

din 3.254 RON estimat