Atribuită Cumpărare directă

Fire chirurgicale diferite. Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2020. Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate. Marfa se livreaza numai la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA27389086
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.719 RON
Valoare atribuită
30.719 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.719 RON

din 30.719 RON estimat