Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta si inchiriere- AvanTax, AvanCont, Modul Salarizare, AvanSocial, AvanRegis pe o perioada de 1 an incepand cu data de 03.02.2021 pana la 03.02.2022, pret lunar 3000 lei . Valoare totala 12 X 3000= 36.000

Număr anunț
DA27327517
Autoritate contractantă
COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat