Atribuită
Cumpărare directă
Achizitii de servicii de printare, implicuire si expediere cu confirmare de primire pentru 7600 decizii de impunere emise de Serviciul Impozite si Taxe. Numarul de plicuri, 7600, este o valoare estimata, acesta putand suferi modificari. Plata se va face pe plic, in functie de numarul final de plicuri trimis, conform datelor puse la dispozitie de Serviciul Impozite si Taxe Primaria Mizil. La final operatorul economic va elibera un borderou ce va cuprinde statusul fiecarei trimiteri.
- Număr anunț
- DA27404465
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIZIL (CUI 15562570)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72268000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.988 RON
- Valoare atribuită
- 57.988 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.