Atribuită
Cumpărare directă
1 10500371 Cablu electric CYY-F 4x4mm ml 50 2 11109327 Burghiu beton Hitachi SDS-PX4 6X210/150mm, prindere SDS Buc 2 3 10605428 Placa gips-carton GKBI Plus, grosime 12.5 mm, 2600 x 1200 mm Buc 10 4 10602331 Profil CD60x4000x0,35 mm FierCTC Buc 25 5 11164156 Piesa Knauf de incrucisare dubla CD60, rezistenta: 40 kg Buc 120 6 10600067 Surub autoperforant 3,5 x 35 (1000 buc/cut) Buc 1 7 10606791 Surub autoforant pentru gips carton Norgips System, 4,2 x 13 mm, 1000 buc/cut Buc 1 8 10600136 Profil UD 30 x 4000 x 0.5 mm Buc 6 9 10507830 Diblu percutie 6 x 60 mm Buc 1 10 10604943 Banda de imbinare Siniat, autoadeziva, 45 m Buc 2 11 10400014 Liant CRH Multibat, 40 kg Buc 2 12 10401568 Ipsos pentru modelaj Rigips, 25 kg Buc 1 13 10604671 Ipsos imbinare Rigips Super 25KG Buc 2 14 11123200 Vopsea lavabila interior Oskar Superweiss alb 15 L + 2,5 L Buc 3 15 11160146 Amorsa concentrata Aplalux, exterior, 4 L Buc 2 16 11140369 Gresie 6008, 60 x 60 cm m2 27 17 10700879 Adeziv Ceresit CM9, gresie si faianta, 25 kg Buc 6 18 11158776 Usa PVC tehnica, alba, 86 x 204 cm, dreapta Buc 1 19 11121508 Spuma poliuretanica pentru polistiren EPS Bison, aplicare manuala, 750 ml Buc 1
- Număr anunț
- DA27419443
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.625 RON
- Valoare atribuită
- 3.625 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.