Atribuită Cumpărare directă

98562862 - SCALA2 3-45 AKCCDE 1x200-240V 50/60Hz pompa de hidrofor grundfos .

Număr anunț
DA27427467
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat