Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie imprimante laser monocrom si multifunctionale conform ofertei de pret trnsmisa la anuntul de publicitate ADV1196953, astfel: - imprimanta laser monocrom multifunctionala + toner de rezerva (scanare, imprimare, copiere) - 2 buc . - imprimanta laser monocrom multifunctionala + toner de rezerva (fax, scanare, imprimare, copiere) - 1 buc .
- Număr anunț
- DA27410286
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.758 RON
- Valoare atribuită
- 5.758 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.