Atribuită
Cumpărare directă
Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III [SA400S37/240G],Camera Web Trust, SpotLight Pro, Negru, Boxe Trust Remo 2.0 , 8W, Negru [17595], Procesor Intel® Core™ i3-10300 Comet Lake, 3.7GHz, 8MB, Socket 1200 [BX8070110300], Placa de baza MSI H410M-A PRO, Socket 1200 [H410M-A PRO], Sursa nJoy Titan+ 500, 500W, 80+ Bronze, PFC Activ [PSAT5050A20CUCO01B], Memorie HyperX Fury Black 8GB, DDR4, 3200MHz, CL16, 1.35V [HX432C16FB3/8]
- Număr anunț
- DA27442498
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.437 RON
- Valoare atribuită
- 1.437 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.