Atribuită Cumpărare directă

CF226X (26X) CARTUS TONER BLACK (9000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M402DN = 2 buc; Q2612A (12A) CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP LJ 3052 OEM = 1 buc; C2P23AE 934XL CARTUS TONER BLACK (1000 PAG) ORIGINAL HP OFFICEJET PRO 6230 = 1 buc.

Număr anunț
DA27365185
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267 RON
Valoare atribuită
1.267 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267 RON

din 1.267 RON estimat