Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia a noua bucati tonere pentru Brother MFC8520 DN 3380 (original)

Număr anunț
DA27475493
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.140 RON
Valoare atribuită
4.140 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.140 RON

din 4.140 RON estimat