Atribuită Cumpărare directă

Teste glicemie compatibile cu aparat de masurarea Glicemiei _x000D_ Specificatii :_x000D_ • 5 secunde timp de masurare _x000D_ • 0,5µl proba de sânge _x000D_ • Fara cod de bare_x000D_ • 4 alarme avertizare _x000D_ • 300 de memorii _x000D_ • Transfer la PC - USB_x000D_ • Ecran LCD mare _x000D_ • Alarme indicatoare Hipoglicemice & Hiperglicemie_x000D_ • Medie citiri setabila 7-14-30 zile _x000D_ • Reglare praguri de alarmare pentru Hipoglicemice & Hiperglicemie_x000D_ • Zona de testare alternative: palma si brat_x000D_

Număr anunț
DA27429828
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.220 RON
Valoare atribuită
2.220 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.220 RON

din 2.220 RON estimat