Atribuită Cumpărare directă

Mapa catifea+placuta gravata format 15*15 cm, culoare albastra, personalizata. Mapa catifea 22*31 cm cu 2 inserturi gravate ingropate. Personalizarea se va face in functie de necesitate.

Număr anunț
DA27407174
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.875 RON
Valoare atribuită
8.875 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.875 RON

din 8.875 RON estimat