Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de administrare pentru suma de 2.400 lei /luna, acoperind urmatoarele obligatii: -sa detina cel puțin o persoana autorizat ISCIR pentru deservirea in exploatare a centralei termice si instalatiilor, conform prevederilor din Legea nr.64/2008 si a prescriptiilor tehnice; -sa asigure functionarea corespunzatoare a tuturor instalatiilor sanitare si termice, exploatarea si intreţinerea cladirii conform cerintelor zilnice, a instalatiilor electrice, gaze, apa-canal - sa efectueaze lucrari de intretinere si reparatii care nu intra sub incidenta garantiei echipamentelor, utilajelor, instalatiilor. - sa ia masurile necesare pentru a se asigura ca centrala termica cu instalatia sau echipamentul aferent, functioneaza in conditii de sigurata, prin efectuarea cu terti autorizați ISCIR a reviziilor, reparatiilor, intretinerii si verificarilor tehnice, conform documentatiilor si prescriptiilor tehnice; -sa asigure existenta instructiunilor tehnice specifice pentru utilizarea in conditii normale a instalatiei/echipamentului si a documentelor cuprinzand masurile ce trebuie luate in caz de avarii, intreruperi si dereglari ale instalatiei/echipamentului sau ale proceselor in care aceasta/acesta este inglobata/inglobat -sa asigure supravegherea si verificarea tehnica in exploatare a instalatiilor/echipamentelor conform documentatiilor si prescriptiilor tehnice. -verifica si urmareste starea si modul de intretinere a spatiilor verzi
- Număr anunț
- DA27434893
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- SALINA 2004 SRL (CUI 16664080)
- Cod CPV
- 98341130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.