Atribuită Cumpărare directă

FAINA, APA, DROJDIE, SARE FAINA TIP 650, SARE, DROJDIE, APA TERMEN DE VALABILITATE 48ORE

Număr anunț
DA27350807
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii HOFEHERKE cu Program Prelungit (CUI 16037812)
Furnizor / câștigător
PROD-COM PLUS SRL (CUI 4624210)
Cod CPV
15612500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.444 RON
Valoare atribuită
1.444 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.444 RON

din 1.444 RON estimat