Atribuită
Cumpărare directă
adiator 600/1200 1x239.49- robinet 3/8 2x7.98- conector *16 3/8 2x6.72- conector *16 1/2 2x7.56- pexal *16 1.5x5.04- robinet ppr 20 1x7.98- mufa ppr *20 1x0.33- reductie pp 50-40 1x1.51- baterie cadita 1x59.66- broasca birou 3x6.72- holtzsurub+diblu 1x1.51- spanioleta 1.6/35 1x24.37- prag trecere 1x28.57- zavor 1x7.56- broasca birou 1x6.72- mai putin
- Număr anunț
- DA27452440
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI 2649285)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.