Atribuită Cumpărare directă

Corp iluminat led 48W, 114 cm, cu montaj aparent. (ref.56/11.02.2021) Livrarea se face la DGASPC Mures str.Trebely nr.7 Tg.Mures

Număr anunț
DA27387351
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat