Atribuită
Cumpărare directă
4021163107593 ROBINET COLTAR 1/2-1/2 COMFORT SCHELL BUC 10.00*15.55 5946000501732 DISC FLEX METAL 115 2 0 BUC 5.00*4.03 5946000503293 DISC FLEX METAL 115 1 5 BUC 5.00*2.52 6984000013007 RACORD FLEXIBIL APA 40 CM BUC 12.00*7.98 6984000012925 RACORD FLEXIBIL APA 30 CM BUC 19.00*7.48 6984000049525 BATERIE 8090 B 16 BUC MON T MEDIE BUC 10.00*33.61 8692469030104 DOZATOR SAPUN LICHID 0 75 BUC 8.00*24.29 8692469093505 SUPORT HARTIE IGIENICA BUC 5.00*20.92 8692469030104 DOZATOR SAPUN LICHID 0 75 BUC 2.00*24.29 6984000121986 VAS WC MONOBLOC PRESIDENT SCURG LAT P10 BUC 1.00*127.48
- Număr anunț
- DA27461880
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.237 RON
- Valoare atribuită
- 1.237 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.