Atribuită Cumpărare directă

1 BUCATA SENZOR HCL 0-30 PPM PENTRU DETECTOR MX6 IBRID

Număr anunț
DA27430164
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Al. Darabont (CUI 1558391)
Furnizor / câștigător
VIBROTEST SRL (CUI 3212202)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.534 RON
Valoare atribuită
3.534 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.534 RON

din 3.534 RON estimat