Atribuită
Cumpărare directă
1. Cablu ambreiaj { 1.00 buc. x 67.23 = 67.23} 2. Maner actionare mana stanga { 1.00 buc. x 151.26 = 151.26} 3. Bolt {1.00 buc. x 15.13 = 15.13} 4. Intinzator {1.00 buc. x 33.61 = 33.61 } 5. Stift {1.00 buc. x 8.40 = 8.40 } Achizitia se realizeaza conform referat nr.3100/29.01.2021 - Formatia Toalete Ecologice, Oferta nr. 3447/02.02.2021. Persoana de contact Dl. Nicu TONCEA - 0740-875180, Alina Stefan - 0737-747365
- Număr anunț
- DA27322680
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- ING TRUST SRL (CUI 10742775)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276 RON
- Valoare atribuită
- 276 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.