Atribuită Cumpărare directă

Conector rapid LC/UPC pentru fibra SM de 2 sau 3mm diametru. Termen de livrare : 30 zile.

Număr anunț
DA27357119
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI 6512999)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.233 RON
Valoare atribuită
2.233 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.233 RON

din 2.233 RON estimat