Atribuită
Cumpărare directă
Oras Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de „Realizare a bazei de date electronice la nivelul orașului Negrești Oaș în vederea transferării acesteia în GIS și RENNS” pentru un număr estimativ de 6400 adrese poștale și modul de administrare numere poștale prin implementarea unei aplicații GIS (pentru minim o perioadă de 1 an) pentru alocarea si administrarea adreselor poștale în regie proprie, conform anuntului publicitar Nr. ADV1197120/11.02.2021.
- Număr anunț
- DA27460863
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- PROMAX SRL (CUI 10481947)
- Cod CPV
- 48612000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.800 RON
- Valoare atribuită
- 108.800 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.