Atribuită Cumpărare directă

dulceata,ardei , banane, cacao, pastrama pui, kaizer, delikat, morcov, oua, pulpe pui, compot ananas, biscuiti belvita, verdeata, branza vid

Număr anunț
DA27401322
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI 18907097)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.141 RON
Valoare atribuită
1.141 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.141 RON

din 1.141 RON estimat