Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de dezinfectie Societatea este certificata ISO 9001, in curs de implementare ISO 14001, autorizatie de mediu, autorizatie sanitar-veterinara, autorizatie fitosanitara , agreat DSP etc.

Număr anunț
DA27365597
Autoritate contractantă
Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna (CUI 3126616)
Furnizor / câștigător
NORDICA SRL (CUI 15682720)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285 RON
Valoare atribuită
1.285 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.285 RON

din 1.285 RON estimat