Atribuită Cumpărare directă

Furnizare articole papetarie conform Contract de parteneriat unitate protejata nr. 31/04.02.2021: Hartie A4 - 60 topuri x 16,30 Pix - 150 buc - x 1,113 Biblioraft 7,5 cm - 20 x 6,79

Număr anunț
DA27365656
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284 RON
Valoare atribuită
1.284 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284 RON

din 1.284 RON estimat