Atribuită Cumpărare directă

Dosare plic carton -48000 buc ce vor fi livrate gratuit in 2 transe , jumatate din cantitate pana la 08.03.2021 si celalata jumatate pana la 20.03.2021 conform caiet de sarcini2263/17.02.2021 / la adresele mentionate in acesta.

Număr anunț
DA27460484
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
22852000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.040 RON
Valoare atribuită
23.040 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.040 RON

din 23.040 RON estimat