Atribuită
Cumpărare directă
TIPIZATE MEDICALE: ADEV. MED; ANEXA 2- LISTA OMS PENTRU VERIF SIG INTERV CHIRURGICALE; CHESTIONAR DE EV A STARII DE SANATATE; CONDICA PREZENTA; CONSIMT INFO PT ANESTEZIE; PT ARTROPATIE PSORIAZICA; PT POLIARTRITA REUMATOIDA; PT SPONDILITA ANCHILOZANTA; PT TRANSFUZIA DE SANGE; FISA DE TRAT RECUPERATOR; FISA PAC TRANSFUZAT; FISA PREDARE-PRIMIRE A PAC INTR-O SECTIE NON ATI; FISA PRELUARE PACIENT; FO CL ANEXA TERAPIE ANESTEZIE; FO REUMATOLOGIE II ZI CONTINUA; FO CL ANESTEZIE; FO CL TI; FOI MASA; FORMULAR CERERE DE SANGE; Formular doc predate pacientului la externare; FORMULAR IND PT RNE; PT EV CL A PAC CU SCLERODERMIE; TESTARE AUDIOLOGICA; GRAFIC DEZINFECTIE APARATURA/ECHIPAMENT MEDICAL; LISTA DE VERIFICARE ECHIPAMENT ANESTEZIE; LISTA RECEPTIE PROBE ANALIZE; PLAN DE CURATENIE SI DEZINFECTIE ZILNICA 1XZI; 2XZI; 3XZI; PLAN INGRIJIRE N.M.; ORL; ORTOPEDIE; RESPIRATORI; REUMATOLOGIE II; SPITALIZARE ZI; NEUROLOGIE; SPITALIZARE CONTINUA; Rap examin ecografica; rap. ex radiologica; ref med (A2); ref med (A7); ref sit afect neurol; ref sit afec reumat; registre coperti carton; reg consult; reg consult interclin; reg control; reg ev intrari-iesiri arhiv; reg fizio; reg inreg eco; reg inreg EKG; reg inreg spirometrie; reg intrari-iesiri doc; reg prelucrare instrumentar; reg proceduri kineto; reg programeri; reg prot operator; reg raport garda; reg raport tura; reg steriliz; reg stupefiante; reg triaj epidem; reg inreg pac CT; instal radiolog; retete simple; scor carmeli; reg ctr/ang/farmac
- Număr anunț
- DA27433222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.574 RON
- Valoare atribuită
- 7.574 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.