Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 665964 1- Orink OR-Q2612A (FX-10) Toner negru Compatibil Q2612A LH2612A 1 x 46.22 = 46.22 Lei 2- Premium PE-CF283A Toner negru Compatibil CF283A 2 x 42.02 = 84.04 Lei 3- Premium PE-LX3020 Toner negru Compatibil PE-106R02773 1 x 60.50 = 60.50 Lei Total = 190.76 Lei
- Număr anunț
- DA27356185
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191 RON
- Valoare atribuită
- 191 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.