Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 202505 - Orink OR-X264H21G Toner Compatibil X264H21G - 5 x 116.81 = 584.05 Lei - Orink OR-E260X22G Unitate cilindru Compatibil LLE260-DR - 5 x 115.13 = 575.65 Lei - Orink OR-CC530A /CE410A/CF380X Toner Compatibil CC530A -CE410A-CF380 - 1 x 73.11 = 73.11 Lei - Total = 1232.81 Lei
- Număr anunț
- DA27401024
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANECIU (CUI 2843221)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.233 RON
- Valoare atribuită
- 1.233 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.