Atribuită Cumpărare directă

Adaptor ppr 40 FE-2x24.78 lei/buc;Mufa ppr 40-10x1.10 lei/buc;Adaptor ppr 40 Fi-8x18.48 lei/buc;Cot ppr 40/90-4x1.76 lei/buc;Adaptor ppr 63Fi-4x33.61 lei/buc;Cot ppr 63/90-6x6.72 lei/buc;Teu ppr 50x32x50-1.8.40 lei/buc

Număr anunț
DA27312624
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI 30818118)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
Cod CPV
44163230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399 RON
Valoare atribuită
399 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399 RON

din 399 RON estimat