Atribuită
Cumpărare directă
Redus ppr 40/32-2x1.68 lei/buc;Adaptor ppr 40 fe-4x24.78 lei/buc;Adaptor ppr 25 fe-8x4.03 lei/buc;Olandez ppr 32 fi-4x11.76 lei/buc;Olandez ppr 25 fe-8x12.18 lei/buc;Teu ppr 32/25/32-2x2.10 lei/buc;Teu ppr 25-2x0.67 lei/buc;Cot ppr 40/90-20x1.76 lei/buc;Cot ppr 25/90-12x0.53 lei/buc;Cot ppr 32/90-4x1.09 lei/buc;Mufa ppr 40-10x1.10 lei/buc;Brida ppr 25+dibluri-15x0.76 lei/buc;Brida metal 1 1/4-15x2.94 lei/buc;Teu zn. 3/4-2x3.78 lei/buc;Niplu zn.1"x3/4-4x7.14 lei/buc;Niplu zn. 3/4-4x2.52 lei/buc
- Număr anunț
- DA27342857
- Autoritate contractantă
- TERMO CRAIOVA SRL (CUI 30818118)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
- Cod CPV
- 44163230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442 RON
- Valoare atribuită
- 442 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.