Atribuită
Cumpărare directă
Halat medical tip vizitator de unica folosinta, prindere cu legaturi si elastic la maneci, fabricat din polipropilena, material netesut, 20 gr, care asigura rezistenta mare la rupere si perforare, respectiv circulatia adecvata a aerului, protectie impotriva mizeriei si a prafului. Halatele vizitator dispun de sistem de inchidere prin legaturi cu snur. Este foarte practic si ergonomic, reprezentand un accesoriu ideal pentru pentru mentinerea igienei si curateniei si pentru a oferi protectie hainelor personalului in cadrul diverselor tratamente/proceduri efectuate Utilizare: pentru proceduri de diagnosticare pentru vizitatori laboratore industria medicala: clinici spitale, cabinet, saloane industria alimentara agricultura Tipuri: nesterile culoare: VERDE, ALBASTRU Halat de unica folosinta , din material netesut, masura universala. Halatul de unica folosinta are legaturi si oferta o prot
- Număr anunț
- DA27420349
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 35113470-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.