Atribuită Cumpărare directă

Achizitia unei asigurari obligatorii de raspundere civila pentru pagube produse tertilor prin accidente de autovehicule - R.C.A., la autocamionul marca MAN – GRD, tip L.2007.46010, Varianta N3801ZAAAZB8DASG, cu seria de șasiu WMAN38ZZ9MY419133, cod motor D0836LFLAS, capacitate cilindrică 6871,putere 235Kw, pentru o perioadă de 5 luni (23.02.2021-23.07.2021). Conform anunțului de publicitate nr. ADV1197716.

Număr anunț
DA27418208
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat