Atribuită Cumpărare directă

Asigurari RCA conform ADV1195124/ 28.01.2021 si oferta: Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA) +carte verde Ucraina și Republica Moldova -7 autovehicule și vehicule tractate pentru o perioada de 12 luni cu numerele de înregistrare MAI 51420, MAI 51421, MAI 51422, MAI 51424, MAI 51478, MAI 51452, MAI 51449

Număr anunț
DA27316488
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.835 RON
Valoare atribuită
1.835 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.835 RON

din 1.835 RON estimat