Atribuită Cumpărare directă

FURTUNURI

Număr anunț
DA27479158
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU (CUI 25666684)
Furnizor / câștigător
ALFA DINAMIC S.R.L. PLOIESTI (CUI 2708276)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.135 RON
Valoare atribuită
5.135 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.135 RON

din 5.135 RON estimat