Atribuită Cumpărare directă

SERINGA 2 ml, cu ac, ,de unica folosinta, 3 componente: corp, piston si ac, numar de lot specificat, data sterilizarii si data expirarii mentionate,piston prevazut cu garnitura de cauciuc,ambalata in blister individual, sterila, marcaj CE

Număr anunț
DA27444568
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.296 RON
Valoare atribuită
18.296 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.296 RON

din 18.296 RON estimat