Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de combustibil pentru derularea activitatlor in cadrul proiectului Respect pentru bunici, contract POCU 436/4/4/127397 respectiv motorina pentru 1 masină x 1200 lei/luna x 25 de luni, adica 30.000,00 lei inclusiv TVA, respectiv 25.210,08 lei fără TVA. Combustibilul va fi achizitionat pe baza de card. Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006.

Număr anunț
DA27425956
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.209 RON
Valoare atribuită
25.209 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.209 RON

din 25.209 RON estimat