Atribuită Cumpărare directă

REFERATE NR : 424 /25.01.2021 -BIA TRONSON A ETAJ 349 /19.01.2021-LAB.ANATOMIE PATOLOGICA 243 /13.01.2021-ONCOLOGIE 221 /12.01.2021-MED.MUNCII 210 /12.01.2021-MED.INTERNA II 205/12.01.2021-STATII STERILIZARE JUDETEAN 193/11.01.2021-USTACC 90 /07.01.2021-GASTRO-ENTEROLOGIE 265 /14.01.2021-ORL

Număr anunț
DA27337004
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BOSANCHI MIHAELA LENUTA SAN COLOR INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 12504761)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658 RON
Valoare atribuită
1.658 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.658 RON

din 1.658 RON estimat