Atribuită
Cumpărare directă
Abonament de medicina muncii 10 lei/luna/angajat abonament ”Medical Care Complete”, de 50 lei/luna/angajat, pentru un număr de 13 (treisprezece) angajați ai F.R.N.P.M. Serviciile vor fi prestate pentru o durată de 11 (unsprezece) luni, perioada: februarie 2021 - decembrie 2021 (contract valabil până la data de 31 decembrie 2021). Valoarea contractului a fost calculată după următoarea formulă: 13 angajați x 11 luni = 143 x 50 lei.
- Număr anunț
- DA27349708
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- MEDICOVER SRL (CUI 15446991)
- Cod CPV
- 85148000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.150 RON
- Valoare atribuită
- 7.150 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.