Atribuită
Cumpărare directă
Fisă de evaluare nr. 362 din 17.02.2021;Piesă pentru RMN ,,General Electric Signa Explorer 1.5T ,, Raport de service din 30.09.2020; 16.11.2020 și 12.02.2021;Oferta B 1121/15.02.2021;Referta de necesitate 3872 din 15.02.2021;Contract de prestări servicii nr. 733 din 29.04.2020 și Act adițional nr. 1 din 07.12.2020- Servicii de întreținere și reparare la echipamentele RMN Signa Explorer 1.5T și CT Optima 580 W.;
- Număr anunț
- DA27414866
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.500 RON
- Valoare atribuită
- 70.500 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.