Atribuită
Cumpărare directă
CALCULATOR DELL 7020 TOWER i5/ 8GB/500GB+256GB SSD/DVD+WIN.10 PRO REF 1 BUC X 2025.21 = 2025.21 LEI MONITOR PHILIPS LED 21,5" VGA 1 BUC X 563.03 = 563.03 LEI SWITCH TP-LINK 5P GIGABYTE CARCASA METALICA 2 BUC X 77.31 = 154.62 LEI KIT KEYBOARD+MOUSE GENIUS USB 2 BUC X 77.31 = 154.62 LEI IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA XEROX B205 1 BUC X 910.93 = 910.93 LEI IMPRIMANTA CANON LBP 6030B 1 BUC X 571.43 = 571.43 LEI
- Număr anunț
- DA27358758
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI 25616767)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.380 RON
- Valoare atribuită
- 4.380 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.